Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Paulina Foterek – Kierownik Instytutu | Kosmetolog
Paulina Foterek

Kierownik Instytutu | Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od zawsze interesowały ją takie dziedziny jak: anatomia, dermatologia czy psychologia. W kosmetologii odnalazła holistyczne podejścia do zdrowia i naturalnego wyglądu człowieka.

Bardzo ważne jest dla niej budowanie samoakceptacji klienta, dba o drobne komplementy w ich stronę.

Specjalizuje się w zabiegach na twarz z wykorzystaniem najnowszej technologii, które rzeczywiście przynoszą świetne efekty, a jednocześnie nadają naturalny, zdrowy, wygląd.

Prywatnie uwielbia podróże, poznawać różne kultury, interesuje się sztuką, rysunkiem, muzyką, dobrym kinem

 

Martyna Kasprowicz – Kosmetolog
Martyna Kasprowicz

Kosmetolog

Ukończyła kosmetologię na WSZUiE w Poznaniu. Jest bardzo otwartą i uśmiechniętą osobą, cechuje ją spokój, cierpliwość, a swoim nastawienie dzieli się z naszymi klientami.

Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało. Jej ulubione zabiegi na twarz to Lavatron RF – fale radiowe oraz peelingi chemiczne, natomiast na ciało wszelkie zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe, szczególnie MagicSlim, które przynoszą świetne efekty.

Jej motto życiowe to: „W zdrowym ciele zdrowy duch”, które trafnie odzwierciedla jej podejście do życia i pracy. Prywatnie prowadzi bardzo aktywny tryb życia w połączeniu ze zdrowym odżywianiem.

Milena Dutkiewicz – Mgr Kosmetolog | Wizażystka
Milena Dutkiewicz

Mgr Kosmetolog | Wizażystka

To ciepła, wesoła i towarzyska osoba, swoim uśmiechem stara się wnosić dużo pozytywnej energii doskonale nawiązując kontakt z Klientem. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy.

Cechuje ją dokładność oraz stała chęć doskonalenia swoich umiejętności, lubi podejmować nowe wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele.  Każdego klienta traktuje indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb i wymagań.

Jej hobby to pływanie oraz zimowe wypady na narty.

Milena Orłowska – Fizjoterapeutka
Milena Orłowska

Fizjoterapeutka

Jest absolwentką fizjoterapii na WSEiT w Poznaniu. Posiada ogromne doświadczenie zawodowe. Od kilkunastu lat pracuje z pacjentami w chorobach neurologicznych, ortopedycznych, kardiologicznych.

Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na co dzień, gdyż swoim podejściem i zaangażowaniem każdego pacjenta traktuje indywidualnie, rozumiejąc jego dolegliwości oraz szanując jego godność i intymność.

Marta Loga - Kosicka

Recepcjonistka

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie